36 myśli nt. „ucho, gardło, chuj.

 1. Mię lub ksywę popieram prawie w stu procentach – tym jedynym wyjątkiem jest to, że… w tym akurat rysunku treść widzę. W drodze wyjątku. A przynajmniej dowcip jakiś. Może i niespecjalnie wygórowany, ale w stylu boli.
  …bo co do reszty się zgadzam.

 2. To że boli może rysować co chce, nie ulega wątpliwości.
  Tylko jako wierny czytelnik marudzę, iż oprócz fajnej kreski, fajnych laseczek i ładnych cycuszków to tak mało treści… Niechby Boli rysował same fiutki to zawsze znajdzie się grono klakierów bezkrytycznych fanów, którzy łykną wszystko jak leci. Ja staram się po prostu patrzeć obiektywnie i krytycznie, a porównując wcześniejsze prace i pomysły, to Boli chyba trochę na siłę rysunki robi. “Etam, pomysłu nie mam to narysuję cycki i fiuta, ciemny lud wszytko kupi, a jak się nie podoba to wypad”. Ale fajnie by było, jak się już czeka dwa miesiące, to dostać coś – tak jak dawniej – inteligentnego, ironicznego, prześmiewczego, wulgarnego a przynajmniej pomysłowego. A co dostaję? Fiuty na cmentarzu i fiuty na korytarzu. Za miesiąc fiut Mikołaja albo cycko-bombki? Normalnie boki zrywać…

 3. Can, nie bierzesz pod uwagę malkontentów i zwykłych idiotów co to sami nie umieją, ale innego skrytykować są pierwsi…

  A Boli fajnie rysuje, tylko dawno nie było nic na tapetkę…

 4. Boli ma prawo rysować na blogu co chce, a marudy mają prawo pisać w komentarzach co chcą.

  Dawniej Boli był bardziej twórczy, ale ja się cieszę z każdej jego nowości. I może kiedyś zobaczę przewrotny komentarz rysunkowy nawet do tych marudnych komentarzy…

 5. Uwaga marudy, mam dla Was ważny komunikat!

  Jak się komuś nie podoba co boli robi ze SWOIM blogiem i co umieszcza na SWOIM blogu i jak rysuje SWOJE postaci, niech nie ogląda. Nie będzie mu skakało ciśnienie, że to nie to, czego się spodziewał, nie będzie się czuł zawiedziony czy zażenowany poziomem dowcipu.

  Koniec komunikatu.

  To mówiłam ja, cicha fanka, której nie zawsze się wszystko podoba, ale nie marudzi jak jej się nie podoba.

 6. Dużym talentem jest umieć zobrazować uczucia, bo coś takiego czuję jak oglądam tę reklamę.

 7. Dużym talentem jest umieć zobrazować uczucia, bo coś takiego czuję jak oglądam tę reklamę.

 8. Kreska jak dawniej fajna, ale dowcip… żenada, popieram, że się boli stacza, albo Mu się już po prostu nie chce. Co mnie nie dziwi, po tylu rysunkach.

 9. heh, szukałem tej reklamy po youtubach i wrzutach i nie ma. ale musi być naprawdę debilna z opisu sądząc 🙂

 10. boli, czy Ty przypadkiem nie wysłygujesz się ostatnio kimś innym? bo chyba “kutasowa specjalność” tworzenia nie jest Twoim atrybutem, lecz cycki, kot, i dobre teksty. jak dla mnie minus.

 11. Dajcie linka na youtube czy gdzieś do tej reklamy, nie mam tv więc tego kwasa jeszcze nie widziałem

 12. Nawet da się dalej pójść reklamowym tropem i jak już zmienią płyn na lepszy, to stwierdzą, że ładnie pachnie i jest przechuj!

 13. alamakota, zaraz mu bloga zamkniesz za złe zachowanie, w końcu płacisz za oglądanie tych rysunków ciężkie pieniądze, więc wymagasz.
  Żart jak żart, jak zwykle wyłapał to co w telewizji teraz najbardziej debilne, co wywołuje facepalm u jednych, drżenie dłoni u drugich, a u trzecich błogi, upośledzony uśmiech. Nie pierwszy taki odcinek i nie ostatni, mam nadzieje, bo dobrze wiedzieć że nie jest się samej w odbiorze polskiej tv.

 14. Hihihi… hahaha…

  Nie.

  Wcale nie fajne.

  Boli, to nie jest tak że narysujesz cycki, do tego byle co raz na miesiąc albo dwa i klękajcie narody. Kiedyś Twoje komiksy były oryginalne, z jajem i z humorem. A teraz co? Za miesiąc, na świeta, będzie komiks z choinką w tle, z na choince fiutki zamiast bombek? To naprawdę wszystko na co Cię stać?

 15. Przecież wszystkie są inne.
  Mam ten fart, że nie wychodzę z domu i nie czuję tego bólu egzystencjalnego jak widzę skarpetki + sandały.

 16. Dla tych co nie kojarzą – była taka reklama, że do baby przychodzi oko i nos i mówią coś w stylu “podobno pani płyn do czyszczenia toalet słabo działa i brzydko pachnie” czy jakoś tak. Jedna z debilniejszych reklam jakie widziałam 😛

 17. nie rozumiem. ale może dlatego, że nie oglądam telewizji. to follow up do jakieś reklamy?

 18. Macie jakiś namiar na tą reklamę dla ludzi żyjących w świecie pozbawionym telewizji?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *