45 myśli nt. „francuski załącznik

 1. a komentarz do acta? gdzie, gdzie acta w wersji erotycznej, ja się pytam?

 2. A może jakiś rysunek o wydanym wieki temu tomie obrazków i gdzie można takowy dostać? Bo bardzo bym chciała mieć… 😀

 3. Jem dżdżownice, inne robaczki zostawiam Tobie, a zwłaszcza te żyjące w Twoim przysmaku <3

 4. Ciachnęło. W każdym razie ;D lalencje, na moje 17 lat mam bardzo dobrą kreskę i przykro mi – albo i nie ;D – ale tym plastikom, o tych samych twarzach, do ideału to daleko. Jestem lesbijką i na plastik nie lecę, bo dziewczę musi mieć również mózg, a nie tylko patetyczne estetyczne ciałko.

  W “sztuce” są i również krytycy, inteligenci :*

 5. Łoł łoł :* Jak długo mnie nie było, a tu tyle zbłułwełsowanych łodpowiedzi, rozluźnijcie poślady <3 Lalencje, na moje 17 lat mam bardzo dobrą kreskę i przykro mi – albo i nie ;D – ale tym plastikom, o tych samych twarzach, do ideału to daleko. Jestem lesbijką i na plastik nie lecę, bo dziewczę musi mieć również mózg, a nie tylko patetyczne estetyczne ciałko.

  W “sztuce” są i również krytycy, inteligenci :*

 6. Tez czekam na jakiś komentarz w sprawie “Per aspera ad ACTA”

  Zdravim

 7. Kurcze, że też w moim US siedzą troszki inne Panie…
  Jak widać na rysunku, Ta też “bidula” siedzi jakaś zamknięta w segregatorach – kto też ma do takich dostęp? :)))
  Sam bym na klęczkach do US walił, a tak to tylko papiery człek w zębach nosi 🙂
  eeehhhhh…

 8. Dobrze że rzadko. Każdy rysunek jest obwieszczany do kumpli tesketm : JEST NOWY BOLI ! I NIE TRZEBA OGLĄDAĆ TV ŻEBY GO ZROZUMIEĆ ! (znaczy że cycki są a na to , my – młoda ęteligencja, czekamy. W końcu z moich najbliższych , męsko-babskich szownistycznych znajomych nie mam telewizora (TELEWIZJA KŁAMIE) i ten z uchem i chujem został mocno niezrozumiany. A’ Le niewszyscy Boli-czytacze nie oglądają. Powtórze to co jakiś czas temu GO BOLI GO ! FTW !

 9. Znako.mite. Zresztą jak zwykle. Boli. Lubię Twój styl. Żałuję tylko, że tak rzadko pojawiają się Twoje rysunki. Acz czekam na nie z niecierpliwością.
  Pozdrawiam

 10. Boli ma swój styl. Jak komuś się nie podoba, to niech nie ogląda. Mnie pasuje zarówno kreska jak i treść. Kwestia gustu ;). Wszędzie znajdą się nic nieznaczące trolle, które w życiu niczego nie stworzyły, ale są wielkimi znawcami i krytykami.

 11. super, podobają mi się te rysunki, komu nie niech nie ogląda, czad klimat, czemu niema jakichś w rozdzielczości 1920×1200 żeby na tapetę się nadawały? 😉

 12. @CirpiCirpi
  może się i niewiele w rysowaniu Pań zmieniło, ale po co zmieniać coś idealnego?:)

 13. @CirpiCirpi

  Ktoś zazdrosny potrzebował dać ujścia złośliwości. Żenujące

  Ten człowiek nie musi zmieniać stylu, dla Twojej informacji. Utrzymanie stylu (który na przykład ja bardzo lubię) też wymaga umiejętności. Jeżeli Ci się nie podoba – nie oglądaj.

  Kim ty takim jesteś? Wielkim krytykiem sztuki w komentarzach blogowych? Co miało to wnieść, poza popsuciem komuś humoru?

  “Ahrtystka” z pewnością. Żenada, idź się schowaj.

 14. Zadziwiające, że przez tak długi czas w ogóle nie zmieniłeś wyglądu rysowanych plastikowych pannic. Wszystkie wyglądają tak samo, nie biorąc pod uwagę koloru włosów i innych bzdetóff. Napompowane cycki, infantylny wyraz twarzy i napompowane usteczka. Patetyczne i (niby) estetyczne, nie ma nic bardziej odpychającego, jeżeli chodzi o wygląd dziewczyn.

 15. z taka jedna z US to bym chetnie ostro pobaraszkowal XD uchu… i z Sądu tez !!!!

 16. nowy rok fiskalny można uznać za rozpoczęty 😀
  boli – jak zwykle praca na poziomie ^^

 17. a mnie w tym roku czeka pierwsze… rozliczenie podatkowe!

  oby tak przyjemne 😉

 18. tak to ja mógłbym się rozliczać ze skarbówką xD … Mistrzu, kolejne dzieło sztuki! DZIĘKUJEMY 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *