37 myśli nt. „niech stanie się ciepłość

 1. Wbilem pierwszy raz na ten blog i sie usmialem. Historyjka na tym ryskunku naprawde mnie rozbawila. szkoda ze sporo rysunkow nie jest juz dostepna ale te co sa to mistrzostwo.

 2. Dziś matura. Wszystkim czytelnikom-maturzystom boli.bloga życzę powodzenia, a autorowi powyższego rysunku jak zawszę gratuluję dobrego arta i pomysłowości.
  Pozdrawiam.

 3. iPac to absolutne mistrzostwo 🙂
  Uwielbiam takie przemyślane smaczki.

 4. Oj…. i stała się ciepłość. Praca z takimi dziewczynami rzeczywiście pozwala zapomnieć o najpilniejszych sprawach.

  I swoją drogą gratuluję tylu pomysłów. Wszystkie są wyrafinowane i trafione w dziesiątkę, każdy ma swój niespotykany charakter, erotyzm i wartość. Są po prostu super.

 5. Marudzicie Mości Państwo, ot co.

  A czy monotonia to nie wiem. To się chyba “styl” nazywa.

 6. A ja się z Muhammad zgadzam. Początkowo nie mogłem się tymi rysunkami nacieszyć ale po przejrzeniu ich wszystkich i do mnie dotarło to o czym on mówi. Niby talent a wszyscy jednacy, niby tyle pomysłów a niemal wszystkie wokół seksu. To nie jest normalne.

 7. Muhammad, daj Ci Bóg zawsze taką monotonię. A te trochę humoru raz na dziesięć cycków jakoś dzielnie znoszę. Poza tym podzielam zamiłowanie Rysownika do rudych…

 8. Po pierwsze, faktycznie przydałoby się więcej tyłeczków 🙂
  Po drugie, czy ta brunetka w pomarańczowej koszulce to nie ta sama, co niżej na rysunku ‘śmigusdyngusowym’?

 9. Lepsze to niż Platformowa propaganda polityczna Boliego

  ps: nie róbcie z twórcy cioty i nie nazywajcie go “Au” “Auć”…

 10. Specyficzny styl, specyficzne postaci i sytuacje, jednemu może się nie podobać innemu tak! (Prawie) Zawsze przemyślane odniesienie lub błyskotliwy komentarz do naszej codzienności! I dużo, dużo świeżości, i cycków. 😉

 11. Cóż… 😀 póki co laski mają cycki więc jest ok, kalka nie kalka rysunki przypadły mi do gustu, no tak – ciągle jest o dupczeniu… no i co z tego? 😀 niah…

  no jakoś nie mogę się zdobyć na konstruktywna krytykę

 12. Muhammad, do usług!

  Ty idioto, może potrafisz lepiej, że jesteś taki mądry? Jak Ci się nie podoba to nie musisz patrzeć!

  A poza tym to masz chujowy nick.

 13. Jak zwykle w takich okolicznościach wytworzyło się kółko wzajemnej adoracji i nic, tylko: “super!”, “kapitalne!”, “trafne!”, “na czasie!” itd.
  A nie widzicie może, że rysunki są cholernie monotonne? Że każda laska wygląda identycznie? Że właściwie wiecznie jest o dupczeniu? I ten dowcip… niewiarygodnie hermetyczny. Wchodzę tu od lat i powiem, że podoba mi się jeden rysunek na 20, reszta jest jak przez kalkę.
  No, a teraz, klakierzy, dalej wszyscy na Muhammada, czy potrafi lepiej, że taki mądry, że idiota, że nie musi patrzeć itd.!!!

 14. przed chwilą wymyśliłem, zrzekam się praw na poniższy pomysł:
  “klaps najlepszym środkiem wychowawczym”
  if you know what i mean, boli 😉

 15. ee.. czyżby one oglądały filmiki z kotami? :> i czy ktoś jeszcze zauważył to miauknięcie? 😀

 16. W pracy mam takie 2 sympatyczne śmieszki. Lesbijki, są razem. Czasami mają dużo zabawy, gdy pół firmy patrzy, jak kuso ubrane (jak na warunki biurowe) niby przypadkiem ocierają się o siebie… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *