37 myśli nt. „odcinek 236

 1. Zbieramy posiłki dla psiaków i kotów ze schroniska. Prosimy Cię o udostępnienie tej informacji albo możliwość zamieszczenia naszego baneru na Twoim blogu. To akcja charytatywna – każda pomoc się liczy:)
  Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz znać szczegóły
  Pozdrawiam,
  Agnieszka
  e-mail: agnieszka.wesolowska@neobazy.pl

 2. A gdzie się podziały guziczki? Jak to wygląda, kobieta bez guziczków???

 3. no to teraz musisz wybrać styl zarządzania, np “na indianina” – pracodawca mówi pracownikom co mają zrobić, po czym dodaje – “Rzekłem. Howgh! Wykonać!” lub “na pieczarkę” = pracowników należy w cieple i ciemni trzymać i regularnie gównem obkładać

 4. Oj tam oj tam, kierownicze stanowisko jest fajne…o ile wywalisz wszystkich pomagierów i bedziesz pracował sam 😉

 5. kolejny majstersztyk 😉 …”kierownicze stanowisko” = wyprawa do apteki po karton antydepresantów

 6. Hi hi…. gratki awansu i jak zwykle zniewalającej kreski. A co do tego czy cosik siem zmieni Twoje rysowanie… to rzeczywiście coś w tym jest, ktoś nawet zauważył pewne braki u ślicznej pani. Myślę, że nic to, że to chwilowe załamanie. To robota w końcu stresująca więc będzie miejsce na porządne rozładowanie bo niby gdzie jak nie tutaj? będzie jeszcze lepiej niż było. Ogniście jeszcze bardziej. Trzymam kciuki. 🙂

 7. nie piszcie tyle o tym kocie, ludziom po awansie przeważnie się pierdoli w dyńce, może dojść jeszcze do wniosku, że przerobi boli.blog na coś o kotach i to takich mało związanych z cyckami.

 8. gratulacje !!!1!, z rad polecam jeszcze: unikać podejmowania decyzji, bełkotania bez sensu, wracania do punktu wyjścia…i duzo wakacji, jeszcze raz gratulujemy!!!!

 9. O.o Tak mi przykro…
  Sutki się schowały ze strachu widzę 😀
  Za to kot na miejscu!

 10. Pierwszy raz nie ma narysowanych sutków. Powagę stanowiska już zaczyna być widać 🙂

 11. To teraz musi Ci się koniecznie popierdolić w dyni. Kilka praktycznych rad: 1. dawnych znajomych udawaj, że nie znasz i pytaj ich, od kiedy to jesteście na “ty”. 2. miej koniecznie swoje humory i zależnie od nich nagradzaj, karz, dziel i rządź. 3. niezależnie od tego, jak gówniane jest Twoje stanowisko kierownicze, udawaj wielkiego menedżera, dzierżącego klucz do ludzkich serc i dusz. 4. podkreślaj koniecznie na każdym kroku, że i tak wszystko zależy od Ciebie, zwłaszcza marny los nic nie znaczących, gówno wartych poddanych.

 12. Współczuję…
  Obawiam się, że teraz zmieni się charakter obrazków 🙁
  W końcu ludzom na TAKIM stanowisku nie godzi się tak świntuszyć, hehe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *