14 myśli nt. „odcinek chwytający za serce

 1. Czy Wy nawet do cycków musicie mieszać politykę i się kłócić ?
  Ludzie no….

 2. Dajcie spokoj, ludzie. Tzi to mlodociany troll, jeszcze z mlekiem pod nosem. Wystarczy spojrzec na jego ortografie i interpunkcje. Widac, ze pisal to z piana na ustach. Nie karmcie trolla. ( Wybaczcie brak polskich znakow, pisze z urzadzenia, ktore ich nie ma 🙁 )

 3. do ~tsi,
  Spociłeś się pisząc tą wypowiedź? Będę oglądał to co chce i kiedy chce (taki wybór daje mi internet), zamiast oglądać twoje socjalistyczne TV takie jak TVN, TVP, Polsat. Ale dzięki że napisałeś, pokazałeś jak wygląda w rzeczywistości prawdziwa mentalność nienawistnego socjalisty.

  Do autora, od dawna śledze twojego bloga, jest świetny, pozdrawiam serdecznie

 4. Kochany Tzi. Widzę że socjalista z ciebie pełna gęba skoro dzielisz ludzi na kategorie zamiast jak porządny przedstawiciel lewej strony uważać że wszyscy są równi. Bawi mnie płytki nasycony erotyzmem humor i nie uważam aby ktokolwiek mógł mnie kontrolować w ten sposób. Co do podziału na ludzi i podludzi polecam Ci przeczytać ,,Wola mocy” F.Nietzshego zamiast standardowego Lenina do poduszki.
  I na koniec. Gościu odczep się od Ulissesa bo książka jest świetna a ty albo jej nie zrozumiales albo zwyczajnie nie dorosles emocjonalnie do takiej lektury

 5. @ ~tzi
  Tak! TAK! Teraz widzę! Całe to społeczeństwo, syf i beznadzieja… Niedokształcone masy maszerujące do fabryk i cieszące się tą papką pseudokulturalną. Teraz to widzę! Najpierw się potnę z okazji wszechogarniającej beznadziei a zaraz potem wstąpię do klasztoru. Ojców Tadeuszy.

  Au, Boli, Autorze. Dzięki. Śledzę karierę od czasów wczesnych RESETów. Kreska wypas.
  A na ból dupy… maść.

 6. dokończenie – czym różnią się ludzie od podludzi . najjaskrawsza różnicą jest , że podludżmi da się rządzić za pomoca propagandy seksu [a seks wciska się dzisiaj do głów wszystkim medialnymi rurami , tak zwane szczucie cycami jest najobrzydliwszym i zarazem najprymitywniejszym rodzaj przemocy symbolicznej] , a normalnymi ludżmi [których , podejrzewam , może być nie więcej , niż 1 % populacji] nie .

 7. no mnie się chce śmiać z niedorozwojów myślących pizdą względnie chujem . jako socjalista i egalitarysta nie powinienem używać słowa “podludzie” , ale tak was [feministki , nacjonalistów , skinheadów , drechów , kiboli a także beztalencia wciskające innym na siłę swoją pseudosztukę (autoportrety , gołe zdjęcia , rymowanki , erotyki , rapowane pseudoprotestsongi , tasiemcowe opowieści a la “ulisses” , tylko nie mające końca i przesycone “weltszmercem” do wyrzygania itp.] właśnie postrzegam . jako podludzi . a dlaczego , to już krzysie dobrze wiedzą .

  p.s. nauczcie niczego na pamięć , a pozbędziecie się poczucia niższości . tako wam rzekę .

  p.s. II lepiej zdechnąć , względnie wyizolować się , niż żyć w świecie zdominowanym przez krzysie i ich żałosne sierpienia .

 8. Muszę Ci powiedzieć, że masz super kreskę. Bardzo mi się Twoje rysunki podobają, no a tematyka cud, miód i cycuszki 😉 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *