11 myśli nt. „69-te wrota

  1. Witam wszystkich, którzy zaglądają, na tego bloga. Bardzo ciekawie tu jest zaczynam tu wchodzić coraz częściej i pośmiać się z kolejncyh wpisów, które tu się pojawiają. Jak widać seks można pokazać nawet z humorystycznej strony. Podziwiam ten blog równiez za to, że wsyzstko zostało tu odpowiednio wywqażone i świetnie skomponowane gratuluję.

  2. Ten duży diabełek dla pań tak? ;D Będziesz miał nowa fankę bez dwóch zdań! Przeglądam Twoje wpisy i zajrzałam na fejsika no i zaraz podeślę linka mężulkowi. A niech się chłopina uśmiechnie pod nosem 😉 Czasem trzeba mieć coś od życia, niech stracę 🙂 Czekam na kolejny wpis tutaj i serdecznie pozdrawiam!

  3. Gorące diablice nabierają całkiem nowego znaczenia. Diabeł pod krawatem ma fantastyczną minę (obie miny :D) Brawo, coś fantastycznego.

  4. Diabliki, diabliki… i to dość gorące, heh… Świetne te diablice, wręcz erotyczne. Najlepsza jest ta czarnulka leżąca na boku, hm, jakoś tak najbardziej wyrazista i ten ogień wokoło. Tylko Pan Diablik taki mniej sympatyczny. Mogłaby rozpalić nie jednego z nas. Warto polubić, oj warto.

  5. Och! Jaki słodki krzyżyk przy pasku!!! To moja ulubiona Diablica :3
    I niech to, też jestem w piekle z tym moim monitorem ^^’

  6. DOSKONAŁE, ruda na tapetke
    i wogóle mam sugestie: erotyczne kreskówki w tej Twojej stylistyce! koniecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *