10 myśli nt. „happy epilog

  1. No nieźle facet jest szczęściarzem. Nie znam chyba ani jednego znajomego, który by tak nie chciał. To prawda dwie piękne kobiety tak dbające o faceta to naprawdę coś co mi się podoba. Swoją drogą gdyby ten wpis przeczytała moja dziewczyna to jestem pewien, że miałbym przekichane u niej. Dlatego mam nadzieję, że tego nie zrobi, a swoją drogą ciekawe jakiego dużego ma ten koleś osiemnaście dcentymetrów, dwadzieścia, czy może więcej.

  2. Część kobiet które spotkałem mówiła że znaczenie ma trochę bardziej obwód niż długość. Bo jeśli chodzi o długość to i tak wystarczy 18-20 cm żeby dojechać do statystycznego końca … ;).

  3. wietny wpis rozwaliły mnie te rozmowy w chmurkach i po co mi taki wielki hehe. Swoją drogą słyszałam, że większość kobiet zwraca, na to swoją uwagę czy koleś ma większego czy mniejszego penisa. Powiem jeszcze coś, że jeśli ktoś kogoś naprawdę będzie kochać to wielkość penisa, czy rozmiar piersi nie są takie ważne.

  4. Jak to się mówi nic co ludzkie nie jest nam obce. Nie ma co krytykować widać, że dziewczyny lubią tenj sport, a powiedzcie mi jaki facet nie byłby szczęśliwy, jeśli obsługiwały, by go dwie bardzo piękne dziewczyny. Chyba nie ma takiego faceta na świecie.

  5. Rzeczywiście happy 😀
    na początku myślałem, że na drugim obrazku laska ma trzy cycki… a potem przyszło olśnienie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *