42 myśli nt. „temat zastępczy

 1. “Łatwo się było nie interesować polityką, kiedy polityka tak bardzo nie interesowała się nami” – prosto w sedno.

  Co do lamentujących nad “losem dzieciątek”… Primo: nie twoja macica – nie twoja decyzja. Secundo: nie ma mózgu – nie ma człowieka. Wbrew pozorom nawet przedstawiciel elektoratu PiS jakiś tam mózg musi posiadać.

  Autor ma pełne prawo do wyrażania swoją sztuką swoich opinii – jak się komuś taka nie podoba zawsze może iść oglądać TV Trwam.

  Do autora: dobra robota!

 2. To nie będzie “mowa nienawiści” tylko to jak poczułam się odwiedzając dziś tę stronę: Szkoda że ten blog się tak upolitycznił, kiedyś był po prostu fajny, zabawny i humorystyczny, teraz widzę tu wszędzie elementy lewackiej prześmiewczości już nawet w dopisku przy tytule- “blog gorszego sortu”, przykre, że nie zachowana została formuła lekkiej i w miarę bezstronnej atmosfery. ubolewam nad tym, bo lubiłam wpadać na tę stronkę, a teraz coraz mniej przypomina to pierwotną jej wersję.

 3. Odwiedzam boli tyle lat, ale pierwszy raz poczułem się zniesmaczony. Może dlatego, że osobiście znam ludzi którzy nie chcieli abortować dzieci, mimo doradzania tego przez lekarzy? Może z kilku innych powodów, których tu nie będę przytaczał, bo patrząc po komentarzach, wielu ludzi tego nie zrozumie. Jestem absolutnym przeciwnikiem aborcji, tak samo jak obu plemion polan tłukących się przy korycie. Możesz tłuc obie strony pałką ile chcesz, nie mam z tym problemu. Ale bezbronne dzieci, proszę zostaw. Warto pozostać człowiekiem, nawet kiedy inni taplają się w gównie.

 4. Kiedy bedzie kolejne 48 stron ??? Tempo rysowania wskazuje, ze musisz tyrac gdzie indziej, gdy moglbyc opływac w dostatki z tantiem itd… przynajmniej ja bym jeszcze kupil 🙂

 5. To może w ramach kompromisu – propagandowy rysunek z cycuszkami 😀 ?
  Może coś o tematyce antycznej….

 6. Antoni już sie zbliża, już puka do Twych drzwi, w imieniu Jarosława zabierze ….”ołówek” Ci
  😉

 7. 2gi rysunek zawiera błąd. Inseminator z urzędu będzie śniady – w końcu po to się ich importuje.

 8. Jak dla mnie w sedno trafione i nie rozumiem tych oburzeń. Zawsze było wiadomo że twórca mózg posiada więc i go wykorzystuje. Jeśli komuś to nie odpowiada, może niech poczyta komiks smerfy.

 9. Nie idź tą drogą. Pierwszy twój rysunek, który odrzucił wielu fanów.

  Swoją drogą, ci którzy pisali naszą konstytucję to musieli być naprawdę bezmózgowcy, jeśli wyszedł im taki gniot przy którym partia rządząca musi uciekać się do “zamachu stanu”, żeby móc realizować w sumie nie takie znowu wielkie reformy (w zasadzie drobne rozwiązania administracyjne) jak 500+, skrócenie wieku emerytalnego albo reformę mediów publicznych.

 10. Nie wiem co w tym celnego.
  Nie można wyborców jednej partii nazywać bezmózgami tylko dlatego, że się popiera inną opcję polityczną.
  To bym jeszcze przełknął, ponieważ mnie to nie dotyczy.

  Nie można nabijać się z ciężkiej i zawsze śmiertelnej wady rozwojowej płodu (wpiszcie sobie w Wikipedii bezmózgowie).
  To jest po prostu niesmaczne.

 11. Boli jak zwykle celnie. Z jednej strony TTIP (acta 2.0), z drugiej zamach stanu partii rządzącej i demontaż państwa. Aborcja to wrzutka zastępcza, żeby odwrócić uwagę.

 12. Nie ma cycków, nie ma ruchania, ale jest upadek cywilizacji so I got that goin’ for me, which is nice.

 13. dajcie sobie spokoj z przymiotnikiem “polityczny”. tak jak autor podpisal obrazek “temat zastepczy”. moze po prostu nie mal popmyslu na dobry obrazek w temacie. moze wy byscie cos w temacie narysowali…

 14. Obrazek jest polityczny to i polityczne komentarze. Nawet komentarze typu “Genialne !!!” lub “słabe” stają się wtedy polityczne. I niestety autor przez polityczne obrazki również staje po jednej ze stron (a tych jest aktualnie w zaokrągleniu dwie : PiSiory – bezmózgowcy, debile i słuchacze RM, lub Komitet Obrony Utraconego Koryta – intelygentny w pełni świadomy narut).
  Oh nie !! Znów napisałem polityczny komentarz …..

 15. Ale Ludzie mają ból |Tyłka 😀 (Maść na ból dupy wam pomoże!) a wszyscy co wbili by popierniczyć o poglądach polityczynych (Weź NIEPIERDOL pomagające tabletki odprężające) Fajne mnie oba obrazki uśmiech na twarzy wywołały 😀

 16. Po pierwsze słabe, po drugie mija się z prawdą, po trzecie polityczne wpisy są do zupy.

 17. poglądy poglądami ale bez dzieci nie bedzie emerytur. Brakiem rozwinietego mózgu jest niełączenie udanego bunga bunga z emeryturami na starość.

 18. Cóż, nie dość że komentarz polityczny to jeszcze niecelny. Z tego co wiem zaostrzenie prawa aborcyjnego jest projektem obywatelskim a nie partyjnym. Dopóki PiS nie zagłosuje w tej sprawie na TAK nie można im niczego zarzucić. Jeśli już kolega rysuje politycznie to sugerowałbym lepiej zapoznać się z tematem. Albo nie rysować politycznie wcale.
  Pozdrawiam

 19. ostrzeżenie nr 2 z mojej strony (po 3 komiksie politycznym nasze drogi się rozejdą)

 20. Brawo! Idiotyzm, połączony z okrucieństwem, trzeba piętnować na każdej platformie!

 21. Ależ to nie pierwszy komentarz polityczny na tym blogu, drodzy państwo! I nie taki znowu ostatni moim zdaniem ^_~
  Au w świetnej formie jak zwykle, gratuluję! 🙂

 22. W pierwszej chwili pomyślałem – genialne, trzeba to opublikować i rozpropagować, może w końcu komuś trybiki w głowie zaczną pracować. Po chwili przyszła refleksja, że nie, chyba lepiej im nie podsuwać pomysłu z tęgimi łysymi inseminatorami. Dołek demograficzny, problemy z ZUSem, 500+.. Inseminatorzy plus poprawka do 500+ że dzieci od inseminatorów nie dostają dotacji, bo to dzieci z urzędu – to mogłoby przejść w 2-3 dni głosowań..

 23. To już nie jest polityka a godzenie w podstawowe prawa człowieka. Ubolewam nad tym, ze tak mało osób odważyło się skomentować ten tragiczny w skutkach projekt

 24. Łatwo się było nie interesować polityką, kiedy polityka tak bardzo nie interesowała się nami 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *