23 myśli nt. „nic śmiesznego

 1. W chujowych czasach przyszło nam żyć, jeśli na blogu o cyckach
  autor i fani wygrażają sobie wzajemnie przez politykę i pana
  z kotem.

  A rysunek jest super. Niestety, nie dopłynę do Polski wpław
  i nie zaniosę na tekturze na demonstrację.

  Uważajcie na siebie i nie dajcie się zwariować jakiemus staruchowi,
  który już dawno stracił kontakt z rzeczywistością.

 2. “(…) to ataki personalne na Godek są ewidentnie przejawem chamstwa i upadku moralności. (…) należy użyć wojska w celu fizycznej eliminacji ludzi nie zgadzających się z poglądami aktualnie nam panujących.”
  Ładny kontrast.
  W chwili pisania komentarza do załamania funkcji falowej 2020 roku pozostało 61 dni.

 3. Banuj. Po tym jak dostałem bana na FB za to że napisałem że dwóch facetów nie może mieć dziecka nic mnie nie zaskoczy.

  @ FatBonez – skoro cycki są polityczne to i komentarze są polityczne.

  @AU – najgorsze że ani w kościele ani w życiu publicznym nie dokonano pełnej lustracji. Podstawiony cudak Wałęsa razem z kaczorami, tuskami, mazowieckimi i gieremkami wynegocjowali zmianę z PRL na RP oraz miejsce przy korycie. I ogłosili upadek komunizmu czego dowodem było iż pierwszym prezydentem po upadku komunizmu został przywódca komunistów.

  A poziom debaty i świadomości politycznej jest w naszym kraju fatalny. Dowodem jest wybór takich ludzi jak Jahira, Kaczyński, Budka, Błaszczak na przedstawicieli narodu. I oczywiście 200k głosów w warsiawie na cimoszewicza – 2 tygodnie po tym jak rozjechał babcię na pasach.

  Jurgielt, głupota i ciemnota. Życzę Wam i sobie cierpliwości i spokoju. pzdr

 4. Ja odwiedzam ten blog dla cycków 🙂
  Polityczne zacietrzewienie mam w telewizji, radiu, prasie i za oknem. Nie przypuszczałem że także i tutaj w komentarzach.
  O tempora, o mores, o k…a mać!

 5. ataki personalne? może się zainspirowali pamiętnym apelem radnej Kołakowskiej. a może taki mamy po prostu poziom debaty publicznej w Polsce.
  Kwacha tyle razy widziałem klęczącego przed biskupem że nie wiem co to w ogóle za lewica. jego, Millera, Cimoszewicza, całe to towarzystwo. i pamiętam spory przy uchwalaniu konstytucji- o to żeby preambuła zawierała wezwanie do Boga. zawiera, i taka konstytucję Kwachu podpisał. tak, kościół miesza w polityce. zawsze mieszał. trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. kościół, który jest utrzymywany z budżetu państwa, miliard osiemset milionów rocznie na to idzie, oczywiste, że mieszają w polityce, bo mają w tym bardzo mierzalny, bo finansowy, kurwa interes.

  a jak będziesz dalej fantazjował o fizycznej eliminacji to sprawdzimy jak działa banowanie.

 6. @ AU -> ewidentnie widać po kolejnych komentarzach że masz rację. Nikt nie czytał ale wiedzą że Godek i księża dyktowali Trybunałowi co ma napisać.
  Tak swoją drogą – o ile ataki na księży można w jakiś sposób usprawiedliwić ( bo tam niby w polityce mieszają, mało w tym prawdy bo KONSTYTUCJA uchwalona została za rządów SLD, podpisana przez Prezydenta AK – czyli najbardziej lewicowe środowisko ), to ataki personalne na Godek są ewidentnie przejawem chamstwa i upadku moralności. Bo jak usprawiedliwić atak na kogoś za to że ma inne poglądy ?? Jeśli taka tolerancja i wolność ma być efektem “rewolucji” to w myśl takich zasad należy użyć wojska w celu fizycznej eliminacji ludzi nie zgadzających się z poglądami aktualnie nam panujących, tym bardziej że uprzejmie zgromadzili się w jednym miejscu.
  Ja rozumiem że Pani Lampart ( czy jak ona się tam nazywa ) jest przykładem odnawiającego się w Polsce zapomnianego przez 3 wieki zawodu ( jurgielt ), ale trochę mniej ostentacji i nawoływania do samosądów.

 7. To nie wystapienie przeciw konstytucji tylko przec wyrokowi politycznie zawlaszczonego TK pod dyktando kaji godek i facetów w
  czarnych sukienkach

 8. Chej, ale dlaczego towarzystwo buntuje się przeciw konstytucji której rok temu broniło z nie mniejszym zaangażowaniem ?

 9. A najciekawsze ze to to 3 lub 4 wyrok TK w tej sprawie, i podobny w brzmieniu do poprzednich. A głupie gówniarze nie wiedzą tylko lecą bo ktoś ich podburzył, za co na pewno otrzymał sowitą gratyfikację. Pozostaje krzyknąć KONSTYTUCJA !!!

 10. Przydała by się większa wersja do druku – znaleźli by się chętni by wydrukować i zabrać na demonstrację.

 11. Tyle kobit w jednym miejscu, chyba pójdę se pooglądać. Przy okazji można karton wyprowadzić na spacer…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *