15 myśli nt. „a ten proszek to pewnie wąglik

 1. Świetny blog bardzo lubie go czytać i polecam moim znajomym. Mam nadzieje że więcej treści tego typu szefie dodasz niedługo.

  Pozdrawiam!

  Mario Games

 2. Przeczytałam wszystkie paski. Masz fajny styl rysowania (pewnie, że czasem kobitkom brakuje tego i owego czy coś krzywo wyszło, ale po ch*** się czepiać detali, to nie malarstwo realistyczno-coś tam, tylko komiks) i ciekawe, zabawne pomysły. Osobiście cieszę się, że czasami jest nie o ruchaniu, bo robić to bardzo lubię, ale jak się to ogląda ciągle, to robi się wulgarnie z deka. Acha, i chciałam nadmienić, że nie wszystkie panie mają takie nawyki łóżkowe, z jakich się czasem nabijasz, jak się facet postara i pokaże, że mu zależy na tym, żeby jego pani się czuła dobrze, a nie tylko, żeby zakisić tak jak on lubi, to dziewczę też będzie chętne do współpracy. Chociaż są i takie upierdliwe, którym to też nie pomoże. Ale ch*** z nimi. Pozdrawiam, rysuj dalej, bo nieźle Ci idzie!

 3. Kurde… a ja tez wakacje w wojsku spedzam… ale juz polowa na szczescie 🙂 3 tygodnie i spieprzam z tej wylegarni kretynow w zielonym stroju…

 4. “how i wish, how i wish you were here. . .
  we’ra just to lost souls swimming in fishbowl
  year after year… ”

  pink floyd ruls 😛

 5. “Co takie klimaty wojenne ostatnio?”

  Cóż, pewnie go do woja wzięli. Czasami się tak zdarza, nie pytajcie mnie czemu.

 6. tak, a ta pustynia, to autostrada, ktora tam budowalismy w latach ’70ych.

 7. Czy te dymy w tle to są te irackie szyby naftowe, co to je mielismy eksploatować w ramach amerykańskiego offsetu za F16?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *