25 myśli nt. „belly of the beast

 1. Blogerka potrzebuje pomocy!!!
  Marzena Erm 25 latka zmaga się z nowotworem złośliwym układu chłonnego: Chłoniakiem Hodgkina zwanym też Ziarnica Złośliwą.
  Marzena jest wspaniałą młodą kobietę, która bardzo chce żyć: http://marzenaerm.blogspot.com/2013/05/penia.html
  Żeby tak się stało potrzebujemy zebrać na leczenie ponad 200 tyś złotych na lek: Adcetris, który nie jest refundowany przez NFZ a który jest jedyna alternatywą dla Marzeny.
  Założyliśmy dla niej stronę https://www.facebook.com/misja.RAKiJA gdzie na bieżąco zamieszczamy informację o postępach w zbiórce środków. Rozpoczęliśmy aukcje na allegro, z których całkowity dochód zasila konto Fundacji Rak’n’Roll Wygraj życie, której Marzena jest podopieczną: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28851345
  Mamy do Was prośbę. Umieście informację o naszej akcji i o Marzenie na Waszych blogach, wyślijcie do swoich znajomych, poproście swoich czytaczy o wsparcie. Im więcej osób o nas wie tym większa szansa na szybkie uzbieranie pieniędzy na leczenie dla Marzeny. Nie zajmie Wam to dużo czasu a nam ogromnie pomoże. Blogosfera to ogromną siła i teraz jej potrzebujemy.
  Znajomi i przyjaciele Marzeny.

 2. Mnie też boli wzruszył :]
  Jak już szukacie argumentów na posiadanie dzieci, to niech będzie chociaż taki: ktoś musi zarobić na nasze emerytury.. Ale taki argument i tak jest na szarym końcu dla mnie. Normalni ludzie zazwyczaj chcą mieć dzieci, co w tym niezwykłego?

 3. @wadd – po chuj mi bachor po ciąży alkoholowej z fasem i radem? róbcie dzieci, bo nas pierdolony islam zaleje.

 4. Nie zapładniajcie się! Ludzi i tak jest za dużo na planecie! Jak chcecie mieć bachora, to chociaż miejscie serce i adoptujcie, a nie!

 5. to jest… urocze ^^
  wzruszyłam się… boli mnie wzruszył, kto by przypuszczał, że ten blog dostarczy mi takich emocji 😀

 6. “Napisane przez ~Lolek w dniu 10 maja 2013.
  Czemu on chce ją zapłodnić? W ogóle czemu ktokolwiek chciałby kogoś zapładniać?”

  Chociażby po to by zapewnić gatunkowi przetrwanie 😛

 7. Czemu on chce ją zapłodnić? W ogóle czemu ktokolwiek chciałby kogoś zapładniać?

 8. Ostatnio jeden post na miesiąc… dzisiaj można się cieszyć, że już jest! a za chwilę smucić, że kolejny dopiero w czerwcu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *