38 myśli nt. „to nie Bagdad

 1. Strip pasujący do wizji Polski jako pustyni intelektualno-erotycznej, a w komentarzach ludzie nie odróżniający socjaldemokracji od PZPR

 2. no update by się już zdał teraz.. więcej update’ów !! 😉 albo to czekanie też fajne.. 😉

 3. dobra dobra, panowie politykierzy :] wszyscy macie rację, co do jednego, ale WIĘCEJ CYCKÓW 🙂 panie autor, długoż to pan na się czekać każe?

 4. Jalla! Jalla!

  A mnie na odwrót: nawet bawi, a z gfx gorzej.
  Pozdrawiam.

 5. Fajny blog, dobre prace, ale szkoda troche ze “elita polskiego komiksu” harcujeostatnio tylko w internecie:)… Pozdro:)

 6. A ja nie czuję się zaślepiona przez żadną propagandą, i uważam mimo to rysunek za jeden z gorszych, nie wizualnie, ale treściowo, mało trafne jakieś.
  Za to Wcześniejszy , ten z biustem, kocham 😉

 7. mattanijah, Cynik napisał, że sam jest krytykiem Kaczyńskich. Ale nie zaślepionym przez propagandę Gazety Wybiórczej itp.
  Oczywiście, PiS i PZPR dzieli tylko stosunek do kościoła, ale bez przesady z burkami… Najwyżej zapięte pod szyje suknie… Jednak nie ma co się bać, do ekstremalnych sytuacji nie dojdzie. “Im bardziej się rozpędzą, tym silniej przypierdolą głowami w mur”. Pozostaje nadzieja, ze wtedy czerwoni nie wrócą do władzy.

 8. Cynik — a tobie chyba kacza propaganda padła na mózg. Jeśli mówisz o lewakach to na dzień dzisiejszy PiSowi bliżej do PZPR niż jakiejkolwiek innej partii. Wtrącają się w każdą sferę życia ludzi i zajmują się niepotrzebnymi pierdołami jakby nie było poważniejszych problemów.

 9. Cynik ma recht. Niestety. Szkoda, że au taki lewakujący.

  Choć troszkę się rzeczywiście przestraszyłem jak usłyszałem o zakazie porno w prywatnych domach.

 10. ale bzdura… satyra jest smieszna jak jest celna, a ta nie ma nic wspolnego z kpina… raczej majaki ludzi ktorym lewacka propaganda padla na mozg… trzeba nie znac sie kompletnie na polityce i nienawidzic kaczynskich zeby cos takiego splodzic… wspolczuje poziomu autorowi – jako krytyk kaczynskich…

 11. Arc, pustynia to nie metafora, pamiętasz jak się zeszłego lata posłowie modlili o deszcz?

 12. @mc.owiec- to dokładnie tak jak w “opowieści podręcznej” i “1984”

 13. lol, chyna nie zrozumieliście przesłania. nie chodzi mianowicie o to, że niedługo muslimy się do nas dobiorą(a szkoda), tylko o to, że Polska stanie się państwem policyjnym, gdzie w ramach prawa i sprawiedliwości kobiety będą musiały zakrywać wszystko, a po porządku na ulicach strzec będą żołnierze. Dodajmy do tego pustynie jako metaforę (pewnie niezamierzoną)tego że kaczorki rozniosą cały kraj w piach i mamy boli full wypas dupy+polityczne przesłanie(imo chujowe)+poetyckie metafory.

 14. Taaa…xD jak patrze co sie dzieje w polsce i po za nią to rzeczywiście wydaje mi sie że tu bedzie drugi Bagdad xD

 15. kiedyś zaczepił mnie na przytanku auobusowym jeden arab (pewnie dlatego że jako jedyny mniełem arafatkę)i spytał mnie łamaną polszczyzną gdzie jest Aldżerosolima!!! wszyscy na ulicy zrobili wielkie oczy i zaczeli uciekać, ale okazało się że gościowi chodziło o aleje jerozolimskie 😀

 16. tak mi się Waligórski (bodajże) przypomniał… i jego wierszyk Polish Wunderwaffe…

 17. hehe… paniom brakuje dużych srebrnych krzyżyków na piersiach 😀

 18. skoro to polska za 2 lata to rozumiem ze ten zołnierz jest z U.S. Army a piasek pozostał po ataku nuklearnym Rosji ; o

 19. w kraju w którym juz w zeszłym roku mówiło się poważnie, ze kobietom nalezy zabronic pracować, bo to rozwiąże problem bezrobocia, to mówiąc “5 lat” jesteś wyjątkowym optymistą.

 20. całe szczęście już za dwa lata pójdą w piździec. a potem wyrucha ich banda muzynów z dwumetrowymi fallusami 🙂 wtedy poczuję się lepiej.

  a czegoś takiego, co nam zaproponował boli nie życzę nikomu. nawet najgorszemu wrogowi 🙂

  pzdr

 21. TheUndefined: A kto powiedział, że to są islamistki? ;p Za najdalej pięć lat, miłościwie panująca władza zabroni uzywania makijażu, noszenia przez kobiety spodni, posiadania mniej niż trójki dzieci, seksu dla przyjemności i golenia nóg.

 22. :] a słyszeliście o “burkini”? W Australii wprowadzili coś takiego żeby nie było protestów Muzułmanów że ratowniczki są za skąpo ubrane:)

 23. Nie byłoby tak śmieszne,gdyby nie było tak prawdziwe…P.S. Chyba na islam przejdę,jeśli maja takie wyznawczynie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *