16 myśli nt. „hej, czy nie wiecie

 1. Tak, bo maszerując z dziadkami toczącymi pianę z pyska i uzbrojonych w argumentację “bo kaczor jest gupi” zmieniasz świat XD

 2. no i prawidłowo. Srać trzeba na wszystkich polityków. Prawdopodobieństwo, że któryś oberwie za darmo jest baaaardzo nikłe.

 3. spoko. jak tylko kod zostanie partią, dojdzie do władzy i zacznie robić to samo co poprzednicy tylko bardziej, to wtedy. specjalnie sobie zjem kiszone ogórki i zapiję mlekiem.

 4. moi drodzy, nie wiem z czym macie problem. srałem na PiS jak był u władzy poprzednio i bedę srał na PiS teraz. wiedzielibyście jakbyście czytali wcześniej. nie podoba się to trudno. na szczęście nie ma obowiązku czytać, zwłaszcza ty, Kopromilu, czy tam koprofilu- wypierdalaj.

 5. Rozumiem ostatni komentarz – też bym się wstydził udziału w takim marszu, ale czego się dla kobiety nie robi…

 6. Proszę Cię nie idź w politykę. Nie daj się wciągnąć! Tematów aż mnogo, np euro2016! Sport, kobiety! Polska!

 7. Bluźnisz, przytaczając w tym kontekście klasyka w tytule. Chujowo, bo fajnie się dotychczas czytało.

 8. seks jest chyba w grze slow, ze on nie chce tego robic, a ta pani to jego partnerka a nie przypadkowa osoba. Dziewczyna mysli ze facet nie chce seksu, a on ma na mysli ze ma dosc manifestowania. Dobrze mysle?

 9. Rozumiem, że to na środkowym obrazku to kaczka? 😀 Bardzo aktualna i uzasadniona niechęć do władzy 😀 Popieram 😀

 10. Dziewczyna chyba jest przypadkowo spotkaną i on poświęca się będąc miły by finał był u niej na mieszkaniu ale autor oszczędził nam tego ;p

 11. Seks? W Wiadomościach. Tyle pieprzenia i to przed 22 😛

  Z przyjemniejszych rzeczy: yay, boli żyje 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *