22 myśli nt. „Used to say "i like Chopin"

 1. a podobno Fotyga była obciachowa… ale spoko, w odwodzie Radzik ma jeszcze bączki 🙂

 2. Graficznie niektóre części super, podobają mi się. Troche mniej ten styl z starych kreskówek z TVP. Czytać jeszcze nie czytałem.

  PS … i jeszcze raz do Boli’ego: Twoje rysunki pokolorowane są LEPSZE, mają styl. 🙂

 3. Najlepszy jest ten co się pyta tylko o cycki. 😛

  Wole kolorowane rysunki boli, niekolorowane uznaje tylko Will’a Eisner’a… Taki właśnie narysowany jak “pod ławką” w liceum.

  Komiks zaraz sobie obejrzę. Ciekawi mnie jak to wygląda. Kto go rysował? (ten komiks o Chopinie)

 4. IMO miło się na to patrzy 🙂
  Czekałem cierpliwie na wulgarne momenty, które wystrzeliłyby mnie ze skarpetek, ale się nie doczekałem/doczytałem :

 5. Pobrałem, obejrzałem. Może nie znam się na sztuce, ale drodzy Państwo, moim zdaniem wiele z tych historii w tym komiksie to kupa, nie sztuka. Takie rzeczy to się rysowało pod ławką w liceum. Porażka i wstyd. (Może się starzeję?)

 6. Kurczaku, Józefie z gumy jesteś wielki i nawet bym ci się oddał ewentualnie (hehe, żarcik). W każdym razie dziękuje CI bardzo i mocno.

 7. o proszę, autores opublikowali:

  http://www.megaupload.com/?d=GBBUPEIH

  podoba mi się, że w relacjach “na gorącym uczynku”, wszystko co dotyczy tego komiksu jest wyrwane z dupy strony. nikt nie powiedział, że to jest antologia i ogrom ludzi pracował nad tymi historiami, przez długi okres czasu. tuż po wydaniu można było usłyszeć w świecie ludzi komiksu, że to bardzo ważna artystycznie publikacja, nowe pokolenia mają swój głos etc etc. a teraz za jaja i do pieca.
  “bo kurwa chuj nas strzela jak widzimy, że Ci GERMANI co nas tak napadali 60lat temu, widzą, że przeklinamy, nie pokazujmy, że mamy dystans do siebie, i do rzeczywistości! Mówiąc kurwa myślisz matka!”

  rzygać się chce.

 8. A gdzie cycki?

  Wyobraziłem sobie, że ta wiadomość pojawia się dwa rysunki niżej, jak Kuba z laską przed telewizorem robią… no sami widzicie co. Wizyta na pogotowiu murowania.

  Pamiętajcie! Bezpieczny seks – wyłącz telewizor, włącz muzykę! 😉

 9. A gdzie cycki?

  Wyobraziłem sobie, że ta wiadomość pojawia się dwa rysunki niżej, jak Kuba z laską przed telewizorem robią… no sami widzicie co. Wizyta na pogotowiu murowania.

  Pamiętajcie! Bezpieczny seks – wyłącz telewizor, włącz muzykę! 😉

 10. A cały problem pojawił się przez błędne przeświadczenie że “jak komiks to dla dzieci” a on jest raczej skierowany do młodzieży wzwyż.

  No ale “mondry” Polak po szkodzie i teraz zrobią ogromną aferę z niczego. Więcej wulgaryzmów na forach czy w filmach 12+ jest niż w tym komiksie.

 11. Nie wiem co to znaczy, w szkole nie nauczyli mnie interpretować tego rodzaju sztuki, ale to już mój problem, że nie wychowano mnie przez sztukę, a przez przemoc.

  Głupotą jest teraz mielenie nakładu, po aferze cały nakład poszedłby jak ciepłe buleczki, a NASZE pieniądze z podatków zostałyby odzyskane.

  A tak nie będzie ani kasy ani komiksu. Madness? THIS IS POLSKA!!

 12. Według mnie najbardziej szokujące w tym komiksie jest wyrażenie “cweloholokaust”, bo co to ma być? Co to znaczy? Jak takie wyrażenie można w ogóle publikować dla niemców? Totalnie bez smaku.

 13. @buluss
  Wygląda na to, że nie zobaczysz bo nigdy go nie wydali tak do końca 😀

  Podoba mi się jak sięga po szklankę. Który to już telewizor z rzędu?

 14. A ktoś może mnie poinformować, gdzie mogę zobaczyć ten skandaliczny komiks?

 15. Niesamowite … lepiej uważajcie bo i do was MSW przyjdzie! A byłoby szkoda 😉

 16. Józef kurczak – “Chopin New Romantic” idzie na przemiał bo komuś nie spodobała się jakiś żart w środku – trochę po niewczasie. Problem tkwi w MSZ, które najpierw zaakceptowało komiks, a teraz się tego wypiera. W tym momencie pojedyncze sztuki chodzą na allegro za min 150 zl. Ale niech mielą, jak widać, to najprostsza droga do kultu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *